CS400-075 PP - vertikálne čerpadlo PP
1 hodnotenie
Novinka Tip
  • 1 z 3
Dostupnosť Skladom do 14 dní
Môžeme doručiť do
Kód tovaru CS400-075 PP
Kategória Vertikálne čerpadlá
Výhody vertikálnych čerpadiel:
■ široké použitie – od odpadových vôd po chemické roztoky
■ bezupchávkové čerpadlo – môže pracovať nasucho
■ predĺžený hriadeľ motora – odpadá spojka, malý počet dielov
■ celoplastové vyhotovenie – žiadne kovové diely neprichádzajú do styku s kvapalinou
■ elektromotor v krytí IP55, povrchová úprava epoxidovým náterom
Dĺžka ponorenej časti čerpadla:
■ 375 mm
Parametre:
prietok max. 12,5 m3/hod.
výtlak max. 12,6 m v. s.
motor: 0,75 kW, 400V, 3F, 50 Hz, IP55, IE3
Teplotná odolnosť:
■ PP  +70 °C